Viacmiestne Taxi Bratislava

Taxi Pezinok a okolie od JexiTaxi naša Taxislužba Vám ponúka svoje služby aj v oblasti Pezinok a v okolitých obciach. Naši vodiči poznajú Pezinok ako svoje topánky, preto sa nemusíte báť, že by vás nevedeli odviesť najefektívnejšou cestou kam len potrebujete. Naše autá sú vždy čisté a voňavé.

Taxi Pezinok – Časované objednávky aj online na webe

Špecializujeme sa hlavne na Časované objednávky na presný čas. Vozidlo vám vždy pristavíme a ihneď po odoslaní vašej objednávky Vás bude kontaktovať priamo vodič ktorý vašu objednávku vybaví. Či už budete objednávať telefonicky na našom čísle alebo formou Online objednávky

Taxi na Letisko

Aj ako Taxi Pezinok máme k dispozícií aj Viacmiestne vozidlá až pre 8 osôb v prípade potreby. Naši zákazníci vedia, že sa na nás môžu 100% spoľahnúť aj v preprave na letiská Schwechat či do Bratislavy alebo na iné medzinárodné letiská. Na taxi na letisko posielame len autá z dostatočne veľkým batožinovým priestorom a samozrejme za batožinu neúčtujeme žiadne príplatky.

Taxi Pezinok na Letisko

Drink Taxi Pezinok

V prípade, že potrebujete odviezť spolu s vami aj Vaše auto sme tu pre Vás taktiež a odvezieme vás aj z vašim autom domov. Naši vodiči sú skúsení profesionáli a vedia šoférovať aj auto z manuálnou aj automatickou prevodovkou, to všetko za skvelé ceny.

Online objednávka
Volajte hneď ->